Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints WS-002-43 Washer 3.35 Inch Stainless Steel Reliable Durable Design
Item:
#1492230
Technical details
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | WS-002-43 |
| Manufacturer Part # | WS-002-43 |
| Height | 0.55" |
| Width | 3.35" |
| Depth | 9.4" |
| Weight | 8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints WS-002-43 Washer 3.35 Inch Stainless Steel Reliable Durable Design