Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints WR78X20989 12 Inch Freezer Door Gasket for General Electric
Item:
#1476840
Technical details
| Manufacturer | General Electric |
|---|---|
| Model Number | WR78X20989 |
| Manufacturer Part # | WR78X20989 |
| Height | 3.8" |
| Width | 11.85" |
| Depth | 18.4" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints WR78X20989 12 Inch Freezer Door Gasket for General Electric