Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints WR50X10025 3.2 Inch Electric Defrost Thermostat with Durable Materials
Item:
#1476730
Technical details
| Manufacturer | General Electric |
|---|---|
| Model Number | WR50X10025 |
| Manufacturer Part # | WR50X10025 |
| Height | 1.2" |
| Width | 3.2" |
| Depth | 4.5" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints WR50X10025 3.2 Inch Electric Defrost Thermostat with Durable Materials
