- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cleveland WR50193 1/4 Inch Pin Spring G Stainless Steel for Industrial Use
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | WR50193 |
| Manufacturer Part # | WR50193 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 0.9" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland WR50193 Pin Spring 1/4 In X 1in L G Sst