- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cleveland WR50110 5.65 Inch OEM Power Supply for Commercial Kitchens
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | WR50110 |
| Manufacturer Part # | WR50110 |
| Height | 1.7" |
| Width | 5.65" |
| Depth | 6.9" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland WR50110 Cable Power Supply