Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cleveland WR50102 6 Inch Electric Motor Durable Industrial 1.9 Amps 2500 RPM
| Fits with Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | WR50102 |
| Manufacturer Part # | WR50102 |
| Height | 6" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 3.53 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland WR50102 Motor Cw 115v 60hz 1.9a 2500rpm
