RestaurantSupply.com is your trusted source for Cleveland ice machine parts and accessories.
- Authorized Cleveland dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cleveland WR50072 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cleveland WR50072 Gasket Shaft 1 Inch Silicone Rubber with Chemical Resistance
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | WR50072 |
| Manufacturer Part # | WR50072 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland WR50072 Gasket Shaft Silicone Rubber