- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cleveland WR50050 0.8 Inch Rod Baffle Control Vent R Iser with Metal Construction
| Manufacturer | Cleveland |
|---|---|
| Model Number | WR50050 |
| Manufacturer Part # | WR50050 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.8" |
| Depth | 15.45" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cleveland WR50050 Rod Baffle Control Vent R Iser