Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints WR02X12059 0.65 Inch Spring Recess Door for GE Refrigeration
Item:
#1476512
Technical details
| Manufacturer | General Electric |
|---|---|
| Model Number | WR02X12059 |
| Manufacturer Part # | WR02X12059 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.65" |
| Depth | 1.2" |
| Weight | 31.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints WR02X12059 0.65 Inch Spring Recess Door for GE Refrigeration