RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu insulated and heated food pan carriers.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu WP4FM0405P insulated and heated food pan carriers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu WP4FM0405P 11 Inch Pan Water Assembly with Corrosion Resistant Metal
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | WP4FM0405P |
| Manufacturer Part # | WP4FM0405P |
| Height | 4.15" |
| Width | 10.65" |
| Depth | 15.55" |
| Weight | 2.58 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero WP4FM0405P Pan Water Assy W/o Calro D Elem