FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu insulated and heated food pan carriers.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu WP-9102SP36-DR insulated and heated food pan carriers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu WP-9102SP36-DR 1 Inch Doorrightclear OEM Component for Refrigeration
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | WP-9102SP36-DR |
| Manufacturer Part # | WP-9102SP36-DR |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero WP-9102SP36-DR Doorrightclear