FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Varimixer food prep supplies.
- Authorized Varimixer dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Varimixer WN20-85.060 food prep supplies
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Varimixer WN20-85.060 11 Inch Electric OEM Motor Stainless Steel with High Performance
| Manufacturer | Varimixer |
|---|---|
| Model Number | WN20-85.060 |
| Manufacturer Part # | WN20-85.060 |
| Height | 7.85" |
| Width | 10.55" |
| Depth | 12.5" |
| Weight | 29.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Varimixer WN20-85.060 Motor
