Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbo Air holding and proofing cabinets.
- Authorized Turbo Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbo Air WM70412102 holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbo Air WM70412102 30 Inch Door Middle Stainless Steel OEM Replacement
| Manufacturer | Turbo Air |
|---|---|
| Model Number | WM70412102 |
| Manufacturer Part # | WM70412102 |
| Height | 5" |
| Width | 30" |
| Depth | 34" |
| Weight | 16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbo Air WM70412102 Door Middle
