RestaurantSupply.com is your trusted source for Vulcan Hart commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized Vulcan Hart dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vulcan Hart WL-6-17 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vulcan Hart WL-6-17 Lock Washer 0.35 Inch Corrosion Resistant Metal for OEM
| Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | WL-6-17 |
| Manufacturer Part # | WL-6-17 |
| Height | 0.01" |
| Width | 0.35" |
| Depth | 0.4" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart WL-6-17 Lock Washer
