Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints WL-012-10 1.792 Inch Washer Lock Bearing OEM Standard
Item:
#1492221
Technical details
| Manufacturer | GE/Hobart |
|---|---|
| Model Number | WL-012-10 |
| Manufacturer Part # | WL-012-10 |
| Height | 0.3" |
| Width | 2.8" |
| Depth | 2.8" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints WL-012-10 1.792 Inch Washer Lock Bearing OEM Standard
$9.34
Unit price
/
Unavailable
