Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints WL-008-13 3.85 Inch Lockwasher Corrosion Resistant Metal
Item:
#1490469
Technical details
| Manufacturer | GE/Hobart |
|---|---|
| Model Number | WL-008-13 |
| Manufacturer Part # | WL-008-13 |
| Height | 0.35" |
| Width | 3.85" |
| Depth | 5.6" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints WL-008-13 3.85 Inch Lockwasher Corrosion Resistant Metal
$0.17
Unit price
/
Unavailable
