Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints WL-003-03 3.15 Inch OEM Washer with Corrosion Resistant Materials
Item:
#1491231
Technical details
| Manufacturer | GE/Hobart |
|---|---|
| Model Number | WL-003-03 |
| Manufacturer Part # | WL-003-03 |
| Height | 1.4" |
| Width | 3.15" |
| Depth | 3.75" |
| Weight | 1.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints WL-003-03 3.15 Inch OEM Washer with Corrosion Resistant Materials
$0.19
Unit price
/
Unavailable