RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster WIR0838SP commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster WIR0838SP 6 Inch Wire Assembly Electric OEM Wiring for Frymaster
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | WIR0838SP |
| Manufacturer Part # | WIR0838SP |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster WIR0838SP Wire Asy Kj3fc 120/220/ 240v