RestaurantSupply.com is your trusted source for Frymaster commercial deep fryers.
- Authorized Frymaster dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Frymaster WIR0807SP commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Frymaster WIR0807SP 6 Inch Switch Dean Component for Fryers and Cooking Appliances
| Manufacturer | Frymaster |
|---|---|
| Model Number | WIR0807SP |
| Manufacturer Part # | WIR0807SP |
| Height | 1.2" |
| Width | 6" |
| Depth | 7.3" |
| Weight | 0.12 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Frymaster WIR0807SP Switch Dean Optional Bo Il Out