Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
AllPoints WINSCF6S Skimmer 6 3/4in Sq 20in Hndl
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | WINSCF6S |
| Manufacturer Part # | WINSCF6S |
| Height | 2" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 19" |
| Weight | 0.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
AllPoints WINSCF6S Skimmer 6 3/4in Sq 20in Hndl
