Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints WINKWH12 12 Inch Manual Roast Beef Slicer White Poly Handle
Item:
#1852314
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | WINKWH12 |
| Manufacturer Part # | WINKWH12 |
| Height | 1" |
| Width | 4.94" |
| Depth | 18" |
| Weight | 0.51 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints WINKWH12 12 Inch Manual Roast Beef Slicer White Poly Handle
$26.41
Unit price
/
Unavailable