RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu heated shelving parts and accessories.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu WHP-4FM0405P heated shelving parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu WHP-4FM0405P 9 Inch Pan Water Assembly from Stero without Heater
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | WHP-4FM0405P |
| Manufacturer Part # | WHP-4FM0405P |
| Height | 8.55" |
| Width | 9.25" |
| Depth | 20.25" |
| Weight | 3.62 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero WHP-4FM0405P Pan Water Assy W/o Block Heate