RestaurantSupply.com is your trusted source for T&S Brass pre-rinse faucets and spray valves.
- Authorized T&S Brass dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock T&S Brass -WH4C pre-rinse faucets and spray valves
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
T&S Brass -WH4C 1 Inch Cold Handicap Handle Stainless Steel Chrome
| Manufacturer | T&S Brass |
|---|---|
| Model Number | -WH4C |
| Manufacturer Part # | -WH4C |
| Height | 6.5" |
| Width | 1" |
| Depth | 3" |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
T&S Brass -WH4C Handle 4"chrome Handicap (cold)
