FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam WH33435 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam WH33435 16 Inch 12 Lbs Gas Wheel Fan Airflow Circulation Stainless Steel
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | WH33435 |
| Manufacturer Part # | WH33435 |
| Height | 5.3" |
| Width | 15.6" |
| Depth | 15.65" |
| Weight | 11.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam WH33435 I Wheel Fan 10.20/12.18 Gasweight 12 Lbs