RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam WH-37079 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam WH-37079 12 Inch Aluminum Fan Wheel for Commercial Equipment
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | WH-37079 |
| Manufacturer Part # | WH-37079 |
| Height | 3.25" |
| Width | 12.25" |
| Depth | 17.5" |
| Weight | 1.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam WH-37079 Fan Wheel 175 Dia.x40mm Wide
