FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam WH-33436 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam WH-33436 15 Inch Aluminum Blower Wheel for Commercial Ovens
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | WH-33436 |
| Manufacturer Part # | WH-33436 |
| Height | 10" |
| Width | 15.5" |
| Depth | 15.5" |
| Weight | 11.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam WH-33436 Blower Wheel
