RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam WH-26397 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam WH-26397 12 Inch Wheel Blower Asc 4g Air-Cooled Durable OEM
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | WH-26397 |
| Manufacturer Part # | WH-26397 |
| Height | 1.2" |
| Width | 12.5" |
| Depth | 12.55" |
| Weight | 3.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam WH-26397 Wheel Blower Asc 4g
