RestaurantSupply.com is your trusted source for San Jamar commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized San Jamar dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock San Jamar WFD-220M commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
San Jamar WFD-220M 7 Inch Medium Waffle Fry Dispenser Manual Stainless Steel
| Manufacturer | San Jamar |
|---|---|
| Model Number | WFD-220M |
| Manufacturer Part # | WFD-220M |
| Height | 4" |
| Width | 7" |
| Depth | 30" |
| Weight | 6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
San Jamar WFD-220M Medium Waffle Fry Dispenser
