Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints WE4M80 1.5 Inch Safety Thermostat Electric OEM for Commercial Use
Item:
#1476412
Technical details
| Manufacturer | General Electric |
|---|---|
| Model Number | WE4M80 |
| Manufacturer Part # | WE4M80 |
| Height | 1.05" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 1.8" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints WE4M80 1.5 Inch Safety Thermostat Electric OEM for Commercial Use
