Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints WD21X10268 4.35 Inch OEM Bracket Corrosion-Resistant Metal Alloy
Item:
#1476696
Technical details
| Manufacturer | General Electric |
|---|---|
| Model Number | WD21X10268 |
| Manufacturer Part # | WD21X10268 |
| Height | 2.85" |
| Width | 4.35" |
| Depth | 5.85" |
| Weight | 0.43 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints WD21X10268 4.35 Inch OEM Bracket Corrosion-Resistant Metal Alloy
