RestaurantSupply.com is your trusted source for Curtis cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Curtis dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Curtis WCWC5527K cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Curtis WCWC5527K 3 1/2 Inch Probe Water Level with Hex Fit Stainless Steel
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WCWC5527K |
| Manufacturer Part # | WCWC5527K |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WCWC5527K Material Stainless Steel, Length 3 1/2", 89 Mm, Includes Hex Fitting O-ring Nut Orange Wire
