Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Curtis WCWC-56025-101-P 5.95 Inch Lid Server with 1.5 Gallon Capacity
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WCWC-56025-101-P |
| Manufacturer Part # | WCWC-56025-101-P |
| Height | 5.6" |
| Width | 5.95" |
| Depth | 10.75" |
| Weight | 0.38 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WCWC-56025-101-P Lid Server (1 1/2 Gal)
