Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Curtis aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Curtis units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Curtis WCWC-5502-01 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Curtis WCWC-5502-01 2.4 Inch Hex Fitting Water Level Probe Stainless Steel
| Fits with Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WCWC-5502-01 |
| Manufacturer Part # | WCWC-5502-01 |
| Height | 0.85" |
| Width | 2.4" |
| Depth | 5.65" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WCWC-5502-01 Probe Water Level W/hex Fit
