RestaurantSupply.com is your trusted source for Curtis janitorial brushes.
- Authorized Curtis dealer, ensuring genuine commercial janitorial supplies and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Curtis WCWC-37118 janitorial brushes
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Curtis WCWC-37118 3 Inch Plate Whipper Kit Green Plastic 3 Packs
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WCWC-37118 |
| Manufacturer Part # | WCWC-37118 |
| Height | 1" |
| Width | 5" |
| Depth | 5.5" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WCWC-37118 Color Green, Material Plastic, Length 2 1/4", 57 Mm, Width 3", 76 Mm, Inner Diameter 1 1/4", 31 Mm
