Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Curtis cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Curtis dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Curtis WCWC-36076 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Curtis WCWC-36076 Brush Gauge Glass Clear Acrylic with Durable Construction
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WCWC-36076 |
| Manufacturer Part # | WCWC-36076 |
| Height | 0.9" |
| Width | 1.15" |
| Depth | 8.75" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WCWC-36076 Brush Gauge Glass
