Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Curtis uninsulated beverage dispensers.
- Authorized Curtis dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Curtis WCWC-3417-P uninsulated beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Curtis WCWC-3417-P 10 Inch Cone Brew Unit Stainless Steel with Descriptors
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WCWC-3417-P |
| Manufacturer Part # | WCWC-3417-P |
| Height | 6.5" |
| Width | 10" |
| Depth | 10.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WCWC-3417-P Cone Brew Standard Capac Ity
