FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Waring/Qualheim cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Waring/Qualheim dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Waring/Qualheim WCO500 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Waring/Qualheim WCO500 26 Inch Electric Convection Oven with Rotisserie
| Manufacturer | Waring/Qualheim |
|---|---|
| Model Number | WCO500 |
| Manufacturer Part # | WCO500 |
| Height | 19.38" |
| Width | 26.25" |
| Depth | 23.75" |
| Weight | 53 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Waring/Qualheim WCO500 Convection Oven W/rotisserie 1.5 Cu Ft