Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Curtis cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Curtis dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Curtis WCGEM-6-101 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Curtis WCGEM-6-101 15 Inch Filter Coffee Reliable Brewing Solution
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WCGEM-6-101 |
| Manufacturer Part # | WCGEM-6-101 |
| Height | 7.37" |
| Width | 9.25" |
| Depth | 15.75" |
| Weight | 8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WCGEM-6-101 Filter Coffee 15" X 5 1/2"
