Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Curtis equipment cleaning brushes.
- Authorized Curtis dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Curtis WCCA1037-4Y equipment cleaning brushes
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Curtis WCCA1037-4Y 5 5/8 Inch Tube Extension Plastic Yellow
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WCCA1037-4Y |
| Manufacturer Part # | WCCA1037-4Y |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 5.63" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WCCA1037-4Y Color Yellow, Material Plastic, Length 5 5/8", 143 Mm, Inner Diameter 3/8", 10 Mm, Outer Diameter 9/16", 14 Mm
