Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Curtis equipment cleaning brushes.
- Authorized Curtis dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Curtis WCCA-1037-3Y-P equipment cleaning brushes
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Curtis WCCA-1037-3Y-P 3 Inch Tube Extension Yellow Plastic
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WCCA-1037-3Y-P |
| Manufacturer Part # | WCCA-1037-3Y-P |
| Height | 0.85" |
| Width | 3.95" |
| Depth | 4.05" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WCCA-1037-3Y-P Color Yellow, Material Plastic, Length 3", 76 Mm, Outer Diameter 1/2", 13 Mm
