RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam WC22540 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam WC22540 7 Inch Cherry Woodchips Smoker 2.0 Lb Natural Wood
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | WC22540 |
| Manufacturer Part # | WC22540 |
| Height | 2.85" |
| Width | 7.8" |
| Depth | 10.4" |
| Weight | 1.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam WC22540 Woodchip Cherry 2.0 Lb B Ag
