Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn faucet and drain accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn WC1800P faucet and drain accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn WC1800P 2.9 Inch Chrome Faucet with 3/4 Inch Male Connection
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WC1800P |
| Manufacturer Part # | WC1800P |
| Height | 2.25" |
| Width | 2.9" |
| Depth | 6.1" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WC1800P " S" Type Faucet - Chrome, [ Connection - 3/4" Male ], [ Repair Kit - # 51-1089] ], Seat Cup Only Use # 32-1080, , Tomlinson, Curtis Coffee 12 0a 300il 312il, Grindmaster
