RestaurantSupply.com is your trusted source for Curtis uninsulated beverage dispensers.
- Authorized Curtis dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Curtis WC-9183 uninsulated beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Curtis WC-9183 3 Inch Brass Bearing Auger for ILG DHG Integration
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WC-9183 |
| Manufacturer Part # | WC-9183 |
| Height | 0.45" |
| Width | 3" |
| Depth | 5.2" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WC-9183 Bearing Auger Brass Dhg Ilg
