- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Curtis WC-9134 3.85 Inch Shield Housing Ilgd G Corrosion-Resistant
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WC-9134 |
| Manufacturer Part # | WC-9134 |
| Height | 3.4" |
| Width | 3.85" |
| Depth | 4.9" |
| Weight | 0.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WC-9134 Shield Housing Ilgd/ilg/dhg G