RestaurantSupply.com is your trusted source for Curtis uninsulated beverage dispensers.
- Authorized Curtis dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Curtis WC-9115 uninsulated beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Curtis WC-9115 5.7 Inch Spring Spout Grinder Stainless Steel with Durability
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WC-9115 |
| Manufacturer Part # | WC-9115 |
| Height | 1.55" |
| Width | 5.7" |
| Depth | 8.05" |
| Weight | 0.37 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WC-9115 Spring Spout Grinder
