RestaurantSupply.com is your trusted source for Curtis uninsulated beverage dispensers.
- Authorized Curtis dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Curtis WC-878-101 uninsulated beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Curtis WC-878-101 5.35 Inch Dual Inlet Valve Electric OEM .5 GPM
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WC-878-101 |
| Manufacturer Part # | WC-878-101 |
| Height | 3.7" |
| Width | 5.35" |
| Depth | 8.35" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WC-878-101 Valve Inlet Dual 200v .5 Gpm