Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Curtis WC-8637 5 Inch Stainless Steel Stopper Liner Black
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WC-8637 |
| Manufacturer Part # | WC-8637 |
| Height | 2.6" |
| Width | 5" |
| Depth | 10.3" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WC-8637 Stopper Ss Liner Black 10 Tlx
