Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Curtis cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Curtis dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Curtis WC-736K cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Curtis WC-736K 4.15 Inch OEM Control Module for 120V Commercial Equipment
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WC-736K |
| Manufacturer Part # | WC-736K |
| Height | 2.1" |
| Width | 4.15" |
| Depth | 5.65" |
| Weight | 0.39 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WC-736K Kit Control Module Upm 120v
