RestaurantSupply.com is your trusted source for Curtis uninsulated beverage dispensers.
- Authorized Curtis dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Curtis WC-68130-101 uninsulated beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Curtis WC-68130-101 7.75 Inch Screen Drip Tray Stainless Steel for PCGT4 PCGT5
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WC-68130-101 |
| Manufacturer Part # | WC-68130-101 |
| Height | 1.9" |
| Width | 7.75" |
| Depth | 17.9" |
| Weight | 1.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WC-68130-101 Screen Drip Tray Pcgt4/pcgt5
