Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Curtis uninsulated beverage dispensers.
- Authorized Curtis dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Curtis WC-66037 uninsulated beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Curtis WC-66037 11 Inch Drip Tray Food Safe Plastic for Beverage Stations
| Manufacturer | Curtis |
|---|---|
| Model Number | WC-66037 |
| Manufacturer Part # | WC-66037 |
| Height | 4.25" |
| Width | 10.95" |
| Depth | 20.4" |
| Weight | 1.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Curtis WC-66037 Pan Drip Tray Plastic Cafepc4
